Kancelaria Podatkowo-Prawna MicraMET SP. Z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze usług finansowych i księgowych.

Kancelaria powstała w 2004 roku i już na początku swojej działalności zdobyła sporą rzeszę klientów.

Głównym zadaniem firmy jest kompleksowe doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze. Jest to doskonała alternatywa dla firm, które nie prowadzą księgowości samodzielnie, nie mają w firmie

Biuro
Zakres działania kancelarii obejmuje m.in:
prowadzenie księgowości, obsługę kadr i płac, prowadzenie wszelkich spraw związanych z ZUSem, obsługę prawną i podatkową, a także szeroko pojęte doradztwo biznesowe.

Głównym celem Kancelarii jest zadowolenie klientów. Dzięki takiemu podejściu z roku na rok jest ich coraz więcej. Fakt ten pozwala stwierdzić, że Kancelaria jest jednym z liderów wśród doradców podatkowych i finansowych.

Firmę wyróżnia profesjonalizm, rzetelność i uczciwość wobec klientów. Dzięki współpracy z ekspertami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu, stale rozwijamy się i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami, strategiami i trendami.

Zatrudniony przez Kancelarie zespół specjalistów, ma za zadanie kompleksowo obsłużyć każdego klienta.

Działania Kancelarii opierają się o obsługę księgowo-finansową oraz bieżące doradztwo w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Naszą współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu, partnerstwie i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Właśnie to pozwala na właściwe zdefiniowanie potrzeb klientów, dzięki czemu rozwiązania im dedykowane, są profesjonalne, a nawet nowatorskie.
Naszym celem jest obrać taki kierunek działań, aby zmaksymalizować korzyści naszych kontrahentów.
Wysoka jakość świadczonych usług jest gwarantem długoletniej współpracy.
Licencja Ministra Finansów nadana w 2004 roku pod numerem 7555/2004 potwierdza rzetelność
usług świadczonych przez Kancelarię Podatkowo-Prawną MicraMET Sp. z o.o.

Oferta

Nasza oferta
Szkolenia B2B
>